« INSIDE » Shteti pa mekanizma për mbrojtje nga kriminaliteti në rrjetet sociale!?
Emri, në pritje të propozimit të Nimicit
Arsllani: Mbetet enigmë se si do të zgjidhet çështja e emrit të Maqedonisë
« Analizë » Opozita e shqiptare "flet" vetëm me heshtje?!
Honor 6A debuton edhe në Evropë (Foto)
honor_3.jpg

Honor 6A (Kinë) ose Holly 4 (Indi) ka debutuar në Evropë, më saktësisht në Itali. Në Evropë ai do të quhet Honor 6A Pro.

Honor 6A Pro vjen me 3 GB RAM memorie dhe 32 GB memorie të brendshme me mundësi zgjerimi, pjesën e pasme nga metali, hapësirë për dy SIM kartela, si dhe me sensorin për gishtërinj, transmeton Koha.net.

Gjithashtu, 6A Pro vjen edhe me ekran 5-inç me rezolucion prej 720 pikselë, kamerën kryesore prej 13 megapikselë dhe atë të përparme prej 5 megapikselë, procesorin Snapdragon 430, si dhe me baterinë prej 3,020 mAh.

Sa i përket çmimit, Honor 6A Pro pritet të kushtojë rreth 150 euro.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 19.11.2017, 09:34  | L.E. | 552 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Policia çeke arreston katër shtetas të Maqedonisë: Kishin me vete drogë, armë dhe para
Peshevski: Kariera ime politike ka përfunduar
Përplasen keq Mahmut Ferati me Shqir Cerrvadikun
Patenta e cila shkatëron mjegullën për 15 minuta për 18 vite qëndron në sirtar, qytetet po mbyten nga smogu!
Zaev para vendimit: Filipçe ose Kostov, cili do jetë ministri i ri i shëndetësisë!?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.