« INSIDE » Shteti pa mekanizma për mbrojtje nga kriminaliteti në rrjetet sociale!?
Emri, në pritje të propozimit të Nimicit
Arsllani: Mbetet enigmë se si do të zgjidhet çështja e emrit të Maqedonisë
« Analizë » Opozita e shqiptare "flet" vetëm me heshtje?!
Harrojini dhimbjet e shpinës dhe nyjeve me këtë recetë
toot_c18316ebdf-600x400.jpg

Ndonjëherë të qëndrosh ulur për një kohë të gjatë ose të bëni shumë punë fizike mund të shkaktojë dhimbje në shpinë dhe në nyje.

 

Në vend që të shqetësoheni për këtë, kërkoni zgjidhje natyrale për të lehtësuar dhimbjen.

 

Nëse e praktikoni recetën e mëposhtme, ndryshimet do të jenë shumë pozitive dhe brenda 2 muajve, mund t’i thoni lamtumirë dhimbjeve të tilla përgjithmonë.

 

Përpos që ky ilaç është shumë efektiv është edhe shumë i lehtë për tu përgatitur dhe madje nuk kushton shumë, transmeton Klan Kosova.

 

Përbërësit:

 

5 kumbulla të thara

 

1 fik i tharë

 

1 kajsi e tharë

 

Secili prej përbërësve ka një substancë të veçantë dhe agjentë aktivë që kur kombinohen bashkë është një kurë e mrekullueshme për këto lloj dhimbjeje.

 

Konsumoni këto ushqime çdo ditë për dy muaj. Është e dobishme si për burrat ashtu edhe gratë.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.11.2017, 15:48  | Z.H. | 16,655 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Policia çeke arreston katër shtetas të Maqedonisë: Kishin me vete drogë, armë dhe para
Peshevski: Kariera ime politike ka përfunduar
Përplasen keq Mahmut Ferati me Shqir Cerrvadikun
Patenta e cila shkatëron mjegullën për 15 minuta për 18 vite qëndron në sirtar, qytetet po mbyten nga smogu!
Zaev para vendimit: Filipçe ose Kostov, cili do jetë ministri i ri i shëndetësisë!?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.