Prokurorë të ri, PSP pjesë e PTHP-së
Në Komunën e Vrapçishtit nuk ka vend për flamurin kombëtar ?!
« Analistët » Marrdhëniet ndërfqinjësore, hap i duhur drejtë BE-së
Ka disa ide për funksionimin e KSHZ-së pas dorëheqjeve të anëtarëve
Ky është 25-vjeçari nga Tetova që ndërroi jetë pasi u hodh nga çatia e shtëpisë (Foto)
djali_18.jpg

Tetovë, 20 nëntor- Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot Tetovën ku një djalë i ri i ka dhënë fund jetës, duke u hedhur nga çatia e shtëpisë.

Sipas informatave jozyrtare Sokol I. rreth moshës 25 vjeçare i ka dhënë fund jetës tragjikisht duke u vetëflijuar.

Ende nuk ka informacione për motivet e kësaj ngjarje të rëndë. /albeu.com/

 

UPDATE: 20.11.2017 16:32:00

### 20.11.2017 14:18:00

Tragjedi në Tetovë: 25-vjeçari i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga çatia e shtëpisë (Foto)
tb_3.jpg

Tetovë, 20 nëntor- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para disa çastesh në lagjen Vardarska, afër xhamisë së Rinisë në Tetovë.

Sipas informacioneve jozyrtare një 25 vjeçar i ka dhënë fund jetës, duke u hedhur nga çatia e shtëpisë.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të kryerjes së këtij akti vetëflijimi, njoftoi Tetovanews.Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa pritet të dalin në dritë detaje nga komunikata e policisë.

 20.11.2017, 14:18  | 71 | 17,782 i lexuar

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Nuhiu, ministri që darkat luksoze i shtroi në sofrat e të varfërve, të njejtën e bën edhe si zëvendës-ministër
Në Komunën e Vrapçishtit nuk ka vend për flamurin kombëtar ?!
Çekia i dhuron policisë kufitare të Maqedonisë 45 automjete, prezent ishte edhe Nuhiu
"Velt": Athina, Shkupi dhe Beogradi do të ndërtojnë kanal që do ta ndryshojë gjeografinë e Ballkanit
« Analizë » Hetimi ndërkombëtar për "Kumanovën", rikthen besimin mes popujve në Maqedoni
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.