Prokurorë të ri, PSP pjesë e PTHP-së
Në Komunën e Vrapçishtit nuk ka vend për flamurin kombëtar ?!
« Analistët » Marrdhëniet ndërfqinjësore, hap i duhur drejtë BE-së
Ka disa ide për funksionimin e KSHZ-së pas dorëheqjeve të anëtarëve
Për gjumashët: Këto mëngjese janë të shpejta
1832605-650-1463134606-yogurt-and-granola-parfaits.jpg

Ju shpesh herë preferoni të flini në mëngjes më shumë, e me pas nuk keni kohë për ta përgatitur ushqimin tuaj.

 

Ushqimi në mëngjes iu ofron energji dhe frymëzim që ju duhet ta keni për të filluar një ditë të re, e ju shpesh nuk arrini ta hani atë, transmeton Klan Kosova.

 

Por janë disa ushqime të cilat mund t’i përgatitni shpejtë dhe të mos mbetni pa asgjë kur dilni nga shtëpia.

 

Pallaqinka me banane dhe boronica

Perime me vezë

Jogurtë me fruta

Djathë me mish pule

Pallaqinka me banane dhe mjaltë

Sandviç me mish pule dhe perime

Pica të ëmbla me boronicë

Sandviç me përshutë dhe djathë

Tortë me çokollatë të pjekur në mikrovalë

Pica margarita

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.11.2017, 14:16  | Z.H. | 529 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Nuhiu, ministri që darkat luksoze i shtroi në sofrat e të varfërve, të njejtën e bën edhe si zëvendës-ministër
Në Komunën e Vrapçishtit nuk ka vend për flamurin kombëtar ?!
Çekia i dhuron policisë kufitare të Maqedonisë 45 automjete, prezent ishte edhe Nuhiu
"Velt": Athina, Shkupi dhe Beogradi do të ndërtojnë kanal që do ta ndryshojë gjeografinë e Ballkanit
« Analizë » Hetimi ndërkombëtar për "Kumanovën", rikthen besimin mes popujve në Maqedoni
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.