« INSIDE » Shteti pa mekanizma për mbrojtje nga kriminaliteti në rrjetet sociale!?
Emri, në pritje të propozimit të Nimicit
Arsllani: Mbetet enigmë se si do të zgjidhet çështja e emrit të Maqedonisë
« Analizë » Opozita e shqiptare "flet" vetëm me heshtje?!
“Saimir Tahiri në Gjermani, takoi avokatin e Habilajve”
660799__original.jpg

Tiranë, 22 nëntor - “Saimir Trafiku takoi në Gjermani avokatin e Habilajve!” Është kjo ajo që pretendon ish-Kryeministri Sali Berisha, lidhur me vizitën e fundjavës që lamë pas nga ana e ish-ministrit të Brendshëm në Gjermani.

Ai publikon mesazhin e një “qytetari dixhital”, ku thuhet se Tahiri udhëtoi për të takuar avokatin e “byrazerëve” Habilaj.

Postimi i plotë i Berishës

“Mirëmbrëma doktor. Një fakt shumë interesant dhuratë nga Noriega për popullin shqiptar. Sonte në mbrëmje udhëtova nga Rinasi drejt Milano, Malpensa bashkë me bashkëshorten time. Sapo zbritëm nga avioni na mori një autobus dhe zbritëm në një hyrje të pajisur me skaner dhe metal detektor. Ushtruan kontroll personal për çdo pasagjer njësoj sikur kontrollohemi në rastet para imbarkimit në avion. Duket se autoritetet italiane s’kanë më besim tek kontrollet shqiptare dhe tek “pastërtia” e policisë tonë, sepse shembullin për ne e ka dhënë ish-ministri i dashur Saje Qorri. E desha ti bëj një pyetje edhe atij: Në Gjermani të kontrolluan në ndonjë dhomë të vecantë apo i re nga Gjermania për të shku me taku avokatin e byrazerëve?! Kot për muhabet po pyes...

Flm doktor e uroj ta bëni këtë denoncim sepse vërtetë na kanë vënë një njollë shumë të keqe ne si popull edhe shtetit tonë. Natën e mirë!”

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.11.2017, 09:12  | Xh.I. | 538 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Policia çeke arreston katër shtetas të Maqedonisë: Kishin me vete drogë, armë dhe para
Peshevski: Kariera ime politike ka përfunduar
Përplasen keq Mahmut Ferati me Shqir Cerrvadikun
Patenta e cila shkatëron mjegullën për 15 minuta për 18 vite qëndron në sirtar, qytetet po mbyten nga smogu!
Zaev para vendimit: Filipçe ose Kostov, cili do jetë ministri i ri i shëndetësisë!?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.