« Analizë » Opozita e shqiptare "flet" vetëm me heshtje?!
Zaev: Nuk do ketë rekonstruim të qeverisë
Shkupi thyen rekordin për ndotjen e ajrit
Zaevi i drejtohet Ramës në shqip “Faleminderit Edi”
« Video » Pas 6 vitesh, Ramkovski gjenë A1 në një katrahurë të vërtetë
1-977.jpg

Shkup, 23 nëntor - Pas gjashtë vitesh, është rikthyer për të parë pronën e tij e më saktësisht hapësirat e televizionit A1 pronari Velija Ramkovski i cili ka vuajtur edhe dënimin me burg gjatë qeverisjes së Gruevskit, ndërkohë që këto hapësira ishin shndëruar në një katrahurë të ëvrtetë.

Një objekt i rrënuar dhe i shkatëruar që nuk i ngjasonte tashmë një televizioni që dikur ishte ndër më të shikuarit në vend, një investim i bërë nga ai e që është shkatëruar thuajse i tëri e për rimëkëmbjen duhet një shumë e madhe financiare.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 23.11.2017, 23:20  | T.E. | 5,695 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zaevi i drejtohet Ramës në shqip “Faleminderit Edi”
Bastisje në shtëpinë e  Elizabeta Kançeska Milevska
800 milion franga të vjedhura së shpejti kthehen në Maqedoni, thotë Ibrahimovski
Ndodh edhe kjo: Përplasen në xhirime Mahmut Ferati dhe Shaqir Cërvadiku (Video)
E enjtja e ardhshme ditë jopune
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.