Maqedonia dhe Kosova rrugëtimin euro-atlantike e kanë të përbashkët, por jo në korsi ..
Bejli: Korrupsioni zvogëlon besimin e qytetarëve tek pushteti
Vulin: Zaev nuk e mbajti fjalën, Shkupi do të mbështesë anëtarësimin e Kosovës në UNE..
Maqedonia ndau gjashtë milionë denarë për të pësuarit në vërshimet në Shqipëri
Tentim për vrasje në Gostivar
pol.jpg

Gostivar, 6 dhjetor- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Gostivar rreth orsë 18:30 në rrugën "Tode Bogdanovski" në Gostivar, transmeton Zhurnal. 

Policia njofton se përderisa 32 vjeçari D.K. ka qenë me shokun e tij, ka ardhur E.N. 

E.N. pasi që ka vërejtur se D.K. ka në dorë 100 euro dhe telefonin celular ka tentuar që ti merr ato dhe te largohet, por është ndalur nga D.K., pas çka grabitësi ka nxjerrë thikën dhe ka therrë D.K., duke i shkaktuar lëndime të rënda trupore. 

I lënduari D.K. është dërguar në spital, pas ndihmës mjekësore është lëshuar për kurim shtëpiak.

Policia ka bërë inspektim në vendin e ngjarjes. Po ndërmirren gjitha masat për zbardhjen e plotë të rastit. 

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 06.12.2017, 11:03  | L.E. | 3,057 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zaev: Në mbrëmje vendoset për Ministrinë e Shëndetësisë
Shtetas të Maqedonisë të përfshirë në krim të rëndë 3.6 milard dollarë
Paraburgimi i Alimit, mbrojtja ankimon vendimin
« Analistët » Proçesi i shtet-ndërtimit të Maqedonisë lidhet me Shqipërinë dhe Kosovën
« Ekskluzive » Edhe Jakupi sot do të deponon dorëheqje nga KSHZ
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.