« OPINION » BDI e VMRO në prag të shkurorëzimit, ngucen, fjalosen, sulmohen...
Mungesa e mandatit bllokon negociatat e LSDM, BDI e LR-PDSH për program të qeverisë
Ashpërsohen sulmet e VMRO-DPMNE ndaj GJUHËS SHQIPE dhe Zaevit
« Konfirmohet lajmi i Zhurnal-it » Lëvizja BESA: Tërhiqemi nga kandidatura për kryeparlamentar
KES do t`i shqyrtojë rezultatet prej funksionimit të dialogut trepalësh
133264617.jpg

Shkup, 20 mars - Në Shkup sot do të mbahet seancë e Këshillit ekonomiko-social në të cilin do të shqyrtohen rezultatet e arritura prej funksionimit të deritanishëm të dialogut trepalësh në nivel nacional dhe lokal.

Në seancë pritet të bisedohet edhe për mundësitë dhe sferat prioritare të veprimit të këshillit Ekonomiko-social në periudhën e ardhshme.

Siç është paralajmëruar, me seancën do të kryesojë ministri i Punës dhe Politikës Sociale, Ibrahim Ibrahimi.

 20.03.2017, 08:17  | B.M. | 257 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"

Dimitrie Cupovski 4/2-11
Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.