Nesër fillon regjistrimi i nxënësve në shkollat e mesme
« Analistët » Fitorja e Edi Ramës "shpresë" edhe për shqiptarët e Maqedonisë
Shekerinska: Do të përpiqemi për debat, dhe të pranojnë se nuk jemi gjithmonë në të d..
Vrasjet dhe pasiguria, po e godasin biznesin në Komunën e Sarajit, Bekim Murati nuk n..
Policia njofton për dramën në Negotinë: Kemi kërkuar fëmijën në bagazhin  e automjeteve
police_5.jpg

Negotinë, 13 prill- Gjatë ditës së djeshme pas lajmit se në Negotinë është humbur fëmija katërvjeçar, policia më pas ka marrë masa për të kërkuar fëmijën e humbur. 

Policët zyrtar mbrëmë i kanë ndalur gjitha automjetet për t’i legjitimuar vozitësit dhe kanë bërë kontroll në bagazhet e tyre, vetëm për ta gjetur fëmijën e humbur. 

Polici ka treguar se si prindi i fëmijës së humbur, i shqetësuar kishte kërkuar nga ato që ti ndihmonin ta gjejnë fëmijën e humbur. “Isha në detyrë zyrtare kur mu afrua prindi me panike duke mu lutur që ta gjejnë fëmijën e tij të humbur., Ishte shumë i tronditur “Ndali automjetet, rastësisht ndokush mos e ka kidnapuar”, thoshte i hutuar ai. I njoftova kolegët dhe filluam t’i kontrollojmë gjitha veturat. Por më pas na njoftuan se fëmijën e kishin gjetur disa kalimtar të rastit në pjesën tjetër të qytetit” theksoi polici zyrtar për focus, transmeton Zhurnal. 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.04.2017, 12:18  | L.E. | 20,281 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Vrasjet dhe pasiguria, po e godasin biznesin në Komunën e Sarajit, Bekim Murati nuk ndërmori asnjë aksion sensibilizuesë kundër përdorimit të armëve!
Letër publike nga Drejtori Agjencisë Zhurnal, drejtuar partive politike shqiptare, posaqërisht liderit të BDI-së, z.Ali Ahmetit
Plloshtani: Miratimi i ligjit për shqipen, Zaevin e bën më të besueshëm te shqiptarët dhe ndërkombëtarët
Me shkas: Bajrami i gjakosur
Getoari poston foto i zhveshur, ja komenti i Marinës (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.