« INSIDE » Shteti pa mekanizma për mbrojtje nga kriminaliteti në rrjetet sociale!?
« Koment » A po pamundësohet emërimi i Ministrit të Shëndetësisë, nga mos-prezenca e Selës në Ma..
Zaev merret vesh për Ambasadorin në Bruksel, BDI e pafuqishme në emërimin e Ambasador..
Raportet e mira ndërfqinjësore, përshpejtojnë integrimin
Zbritje promovuese prej 50 për qind për Huawei P10 në Dyqanet e Telekomit në City Mall
huawei p10.jpg

Shkup, 20 prill - Vizitorët mund të marrin pjesë në foto sesion profesional me Huawei P10.

Makedonski Telekom fillon me shitjen zyrtare të modelit më të ri të telefonave Huawei P10, me ç’rast përgatiti ofertë të shkëlqyer. Vetëm sot prej orës 17:00 deri në orën 20:00 vetëm në dyqanin e Telekomit në City Mall, abonuesit të cilët do të kontraktojnë marrëveshje të re ose të cilët do ta vazhdojnë marrëveshjen ekzistuese Besnik 24 në tarifat Smart L, apo Magenta 1 L, do të mund ta blejnë Huawei P10 me zbritje madje prej 50 për qind, gjegjësisht me çmim prej 12.490 denarëve.

Në kuadër të ngjarjes promovuese e cila organizohet në City Mall, janë paraparë disa befasi për abonuesit e Makedonski Telekom. Përveç zbritjes, gjatë promovimit do të ketë argëtim të shkëlqyeshëm me DJ, ndërsa vizitorët do të mund të provojnë se si funksionon kamera e shkëlqyeshme e telefonit më të ri Huawei P10, me atë që do të mund të marrin pjesë në foto sesion dhe të fitojnë protretin e tyre si për ballinat e magazinave nga fotografi, Darko Moraitov.

Huawei P10 më i ri i cili u bë hit absolut për një kohë të shkurtër, është me dizajn të shkëlqyer premium dhe modern.  Ai është ultra i hollë, i sheshtë dhe i lakuar. Telefoni mundëson përvojë unike me kamerën, ndërsa fotografitë, para së gjithash portretet, bëhen artistike duke iu falënderuar kamerës së re të dyfishtë Leica. Huawei Р10  funksionon me procesorin më të fuqishëm prej tetë bërthamave Kirin 960 dhe versionin më të ri të sistemit operativ Android.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.04.2017, 11:34  | Z.H. | 1,796 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Policia çeke arreston katër shtetas të Maqedonisë: Kishin me vete drogë, armë dhe para
Taravari: Nuk ka negociata për vendet vakante të ministrave tash e dy javë
Zaev merret vesh për Ambasadorin në Bruksel, BDI e pafuqishme në emërimin e Ambasadorëve shqiptar?!
Zaev i ofron ASH-së postin e zv.ministrit në shëndetësi
Patenta e cila shkatëron mjegullën për 15 minuta për 18 vite qëndron në sirtar, qytetet po mbyten nga smogu!
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.