« Video » Aksident i rëndë në garën me makina në Shkup, ka të lënduar
27 prilli, hetim për urdhërdhënësit pastaj për autorët e dhunës
Konkluzat e Kuvendit qëndror të RDK-së
« Analistët » Fitorja e LSDM-së reflektoi "rahatllëkun" e popullit pas rënies së regjimit Gruevski
Reagon Rakitic pas humbjes kundër Juventus!
IvanRakiticFCBarcelonavClubAtleticoJRl3LQe8qqEx-780x439.jpg

Neymar mungon në ballafaqimin e të dielës, pas eliminimit nga Liga e Kampionëvë, Rrakitic shpreson se mund ta bëjnë atë krenar.

Mesfushori i Barcelonës Ivan Rakitic dëshiron që ta fitojë El Clasicon për Neymarin, pasi ai mungon në udhëtimin kundër Real Madridit për shkak të suspendimit.

“Nuk mendoj se duhet ta përserisim që ai është një lojtar i rëndësishëm, suspendimi sigurisht se nuk është i mirë, por tani ka ndodhur çfarë ka ndodhur. Duhet ta kuptojmë situatën dhe të vazhdojmë tutje.

“Në të kaluarën ne kemi treguar se ne mund të fitojmë edhe kur Neymar nuk është duke luajtur. Sigurisht, do ishte më mirë të ishte ai mene, sepse ai është njëri nga 2 ose 3 lojtarët më të mirë në botë.

“Duke e ditur situatën në të cilën jemi, ne shkojmë tek Real Madridi për fitore.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.04.2017, 11:58  | Z.H. | 1,867 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zaev: Nuk e kam të lehtë të shoh kandidatin e ASH bashkë me VMRO-në
Revoltohen banorët e Çairit, "Zeka i Abisë, më çokollada të shpisë, do ti merë votat e Haxhi-së"!
Me ndeshje futbolli dhe me kërkesa të mbështetjes së Avdisë nuk arrihet fitorja e 'Zekës së Abisë!?
Reja e Shyhretes një nuse e "shtrenjtë", nuk do ta besoni ҫfarë ka blerë (Foto)
Kombinimet e mundëshme për rrethin e dytë në bllokun shqiptarë dhe e ardhmja e Gruevskit, komentojnë analistët
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.