« Analistët për Zhurnal » Dhuna në Parlament, regres në planin e evrointegrimeve
« Video » Dalin pamjet e reja, ja si futeshin persona të maskuar në Parlament
Hojt Ji nga nesër në vizitë dy ditore në Maqedoni, Ivanov ndryshon mendjen
Sekretari i LR PDSH Taravari njofton mbi gjendjen e Ziadin Selës
Zhduket 17 vjeçarja dhe një grua nga Shkupi
vajzaaa_1.jpg

Shkup, 20 prill- Mbrëmë në stacionin policor në Çair prindi ka denoncuar se vajza e tij 17 vjeçare është zhdukur.

Në të njejtën stacion policor në Çair, mbrëmë vonë djali ka denoncuar se është zhdukur nëna e tij I.B. (68) në drejtim të panjohur, transmeton Zhurnal.

MPB informon se tinejxheri nga fshati Mlado Nagoricane, i cili tre ditë më parë është denoncuar si i zhdukur, mbrëmë në ora 20:00 është gjetur në “City Mall” në Shkup. 

 

 20.04.2017, 14:21  | L.E. | 3,486 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
« Video » Zbardhen bisedat e huliganëve: Pse s’na sollët kokat e deputetëve
Hojt Ji nga nesër në vizitë dy ditore në Maqedoni, Ivanov ndryshon mendjen
Ivanov i bie në gjunjë Hoyt Brian Yee
Kreu i BFI-së viziton Ziadin Selën në spitalin e Tetovës
« Foto: » Ky është bashkëshorti i Violetë Kukaj – Retkoceri
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.