Do të bëhet apo jo Parlamenti me pesë nënkryetar?
Mrekullia e votës shqiptare nga zgjedhjet parlamentare në ato lokale
Taravari: Çdo kandidaturë e LR-PDSH-së për zgjedhjet lokale do të kalojë në optikën e..
DASH kërkon nga Maqedonia të angazhohet në luftën kundër terrorizmit
Transferi më i ri i Arsenalit!
arsenal-2.jpg
Loading...

Arsene Wenger beson se Arsenal e ka fituar garën për të nënshkruar me mbrojtësin e majtë të Schalkes, Sead Kolasinac.

Wenger beson se e ka fituar garën për nënshkrimin e mbrojtësit të majtë Sead Kolasinac.

Strategu Francez beson se i ka larguar nga gara Ac Milan dhe Everton për të nënshkruar me 22 vjeqarin nga Bosnja dhe Herzegovina.

Kolasinac i është ofruar një kntratë 4 vjeqare, dhe mund të luajë si sulmues dhe mbrojtës anësor dhe shihet për klubin si zgjedhja e parë.

Wenger nuk dha aq shumë shpresa në konferencën për media por Arsenali beson se marrëveshja është kryer pasi që lojtari është i lirë këtë verë.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 21.04.2017, 10:12  | Z.H. | 1,222 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Dy termete dridhin Maqedoninë
Big Mama prezanton “burrin” e saj (Foto)
Angjelina kapet nga paparacët në rrugë, ja gjendja e saj (Foto)
Marrja e patent shoferit pëson ndryshime, ja rregullat e reja në projektligj
Rushiti për Zhurnal: Osmani, figurë emblematike që i tejkalon përmasat lokale
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.