« Analistët për Zhurnal » Dhuna në Parlament, regres në planin e evrointegrimeve
« Video » Dalin pamjet e reja, ja si futeshin persona të maskuar në Parlament
Hojt Ji nga nesër në vizitë dy ditore në Maqedoni, Ivanov ndryshon mendjen
Sekretari i LR PDSH Taravari njofton mbi gjendjen e Ziadin Selës
« Foto: » Deri tani i keni patë ushtarët, por ende se keni parë këtë ushtare të FSK’së
ushtare.jpg

Para disa dite kemi parë duke u prezentuar në media disa nga ushtarët më seksi të FSK’së, por duket se radha i ka ardhur femrave.

Këtë herë bëhet fjalë për ushtaraken Aurora Spahiu, e cila dallohet nga stili elegant ndërsa edhe më shumë e zbukuron uniforma e FSK’së, shkruan Magazina.al

Aurora është pjesë e orkestrës frymore të FSK’së ku në paraqitjet e saj bie në sy eleganca dhe profesionalizmi i saj.

Magazina.al ju sjell disa fotografi të ushtarës më simpatike të FSK’së.

 21.04.2017, 13:02  | L.E. | 5,656 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
« Video » Zbardhen bisedat e huliganëve: Pse s’na sollët kokat e deputetëve
Hojt Ji nga nesër në vizitë dy ditore në Maqedoni, Ivanov ndryshon mendjen
Ivanov i bie në gjunjë Hoyt Brian Yee
Kreu i BFI-së viziton Ziadin Selën në spitalin e Tetovës
« Foto: » Ky është bashkëshorti i Violetë Kukaj – Retkoceri
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.