« Sheshi "Skendërbeu" » Mexhiti fton gjithë shqiptarët të përjetojnë kulturën dhe artin e gjitha trevave shqi..
« Analistët » Sporti shqiptar nuk duhet të anashkalohet nga Qeveria e Maqedonisë
« Kadriu për Zhurnal » Reforma në gjyqësor nënkuton shumë gjëra, jo vetëm shkarkimi i Zvërlevskit
« E fundit » Më në fund mbaroi seriali "Zvërlevski", u shkarkua me 64 vota "pro"
« Foto: » Arbnora Ademaj, edhe pas një dekade ende Miss
arbnora.jpg
Loading...

Arbnora Ademaj, sot ka kujtuar kohën kur për herë të parë ka marrë kurorën e Miss’it.

Është bërë plotë një dekadë që kur Arbona Ademaj kishte fituar kurorën e Miss Pejës, ndërsa ka treguar se pas disa ditësh do ta dorëzojë atë tek vajza e cila do shpallet si më e bukura në Peja, transmeton Magazina.al

Bukuroshja përmes një shkrimi në rrjetet sociale, ka kujtuar emocionet e ditës kur ja ndryshuan jetën, pasi që nga atëherë është e lidhur me skenën dhe vazhdon të cilësohet si femra më e bukur shqiptare.

Ajo ka uruar që kurora që do e dorëzojë, t’i jep sukseset e saj edhe vajzës që do ta mbajë atë.

Ky është postimi i plotë që ka shkruar Arbnora Ademaj:

Po behet nje dekade kur rrembeva kuroren e me te bukures ! Emocion , lot e gezim…
Ishte hera e pare qe ngjitesha ne skene per ta perjetuar kete emocion qe ta jap skena se bashku me duartrokitjet dhe ovacionet qe vijne nga salla edhe sot e 10 vite vazhdoj te jem e lidhur me skenen duke mos iu ndare per asnje çast.
Brenda pak dite une dorzoj kuroren vajzes e cila do ta fitoj çmimin Miss Peja 2017!
Uroj qe kjo kurore qe me ka sjell fat e suksese ne jete e karriere te njejten gje ia deshiroj asaj vajze qe do ta rrembej kete titull!

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 21.04.2017, 14:59  | L.E. | 968 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Shfrenohet Albëria, nxjerr gjoksin në veturë (Foto)
« Sheshi "Skendërbeu" » Mexhiti fton gjithë shqiptarët të përjetojnë kulturën dhe artin e gjitha trevave shqiptare
E fundit: Xhaferi pranon propozimin e kryeministrit Zaev
Spasovska zgjidhet u.d prokuror publik deri në emërimin e prokurorit të ri
« Flet kryeparlamentari Talat Xhaferi » Qeverisë dhe liderëve partiak ua tregova vendin për sa i përket parlamentit
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.