"Sputnik": Negociatat për anëtarësim të Maqedonisë në NATO do të përfundojnë këtë vje..
Prokuroria kërkon burg të përjetshëm për të akuzuarit në "Lagjen e Trimave"
« Analistët për Zhurnal: » Bojkoti i BESËS sinjal negativ dhe krijon amulli në opinionin publik
Nëse miratohet ligji për gjuhët para lokaleve, a do t’i rris Zaev votat te kampi shqi..
Aksident i tmershëm në qendër të Shkupit
aksdddd.jpg

Shkup, 11 maj- Vetura e tipit “Volkswagen Golf” është shkatërruar tërësisht rreth orës 03:00 pasmesnate, pasi që drejtuesi i veturës ka goditur në një lis dhe më pas në një mjet hekuri, transmeton Zhurnal. 

Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Vasil Gjorgov” në Kapishtec, te qendra tregtare “Zebra”. 

SPB informon se veturën me targa të Shkupit e ka drejtuar 20 vjeçari me iniciale A.A., i cili me automjetin e ndihmës së shpejtë është dërguar në Qendrën Urgjente në Shkup. 

Edhe pse vetura është shkatërruar tërësisht, A.A. ka marrë lëndime të lehta trupore dhe është lëshuar për shërim shtëpiak, transmeton Zhurnal. 

Policia ka bërë inspektim në vendin e ngjarjes. 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 11.05.2017, 15:23  | L.E. | 17,523 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
E kanë kënduar gati në çdo këngë, ky është vëllai i Motrave Mustafa (Foto)
Plagosë të ëmën në Qendër të Shkupit
Andrra e Lulja dalin për kafe, por me kënd?! Nuk është as Meda as Sinani (Foto)
Shkup, tërheq zvarrë gruan për toke, i vjedh kuletën
Aksident i tmerrshëm me motor në Hasanbeg, përfundojnë me eshtra të thyera fëmijë të moshës 13 dhe 15 vjeçare
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.