"Sputnik": Negociatat për anëtarësim të Maqedonisë në NATO do të përfundojnë këtë vje..
Prokuroria kërkon burg të përjetshëm për të akuzuarit në "Lagjen e Trimave"
« Analistët për Zhurnal: » Bojkoti i BESËS sinjal negativ dhe krijon amulli në opinionin publik
Nëse miratohet ligji për gjuhët para lokaleve, a do t’i rris Zaev votat te kampi shqi..
Përleshje me grushta dhe me armë në Kondovë, një person përfundon në spital
photo_verybig_9078.jpg

Shkup, 15 maj - Dje më 14.05.2017 rreth orës 14:15 në fshatin Kondovë, ka ndodhur një përleshje mes N.M (31) dhe disa personave tjerë përshkak një aksidenti me makinë e cila ka ndodhur para disa muajve, mirëpo personi N.M nga Kondova ende nuk ua ka paguar harxhimet e gjyqit personave në fjalë, transmeton Zhurnal.

Ata me dhunë kanë nxjerrë jashtë nga vetura e tij dhe e kanë sulmuar personin N.M me grushta në të gjitha pjesët e trupit, ndërsa më pas kanë goditur atë edhe me armët e tyre.

Ngjarjen në stacionin policor në Gjorqe Petrov e ka paraqitur i pësuari N.M, të cilit më pas i është ofruar ndihmë në Spitalin e Qytetit ku janë konstatuar disa lëndime trupore. Po ndërmeren masa për zbardhjen e plotë të rastit.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 15.05.2017, 13:38  | Z.H. | 52,600 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
E kanë kënduar gati në çdo këngë, ky është vëllai i Motrave Mustafa (Foto)
Plagosë të ëmën në Qendër të Shkupit
Andrra e Lulja dalin për kafe, por me kënd?! Nuk është as Meda as Sinani (Foto)
Shkup, tërheq zvarrë gruan për toke, i vjedh kuletën
Aksident i tmerrshëm me motor në Hasanbeg, përfundojnë me eshtra të thyera fëmijë të moshës 13 dhe 15 vjeçare
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.