« Analizë "BIRN" » Kryetari Sela nuk e zgjodhi problemin e ujit të pijshëm për struganët
« Analizë "BIRN" » Kryetari i Haraçinës Ajvazi "dështak", nuk ka realizuar asnjë premtim prioritar gjatë..
Ja nevojat e qytetarëve të Sarajit që nuk i dëgjoi Bekim Murati ?
« Analizë » Historiku i të gjitha cikleve të zgjedhjeve lokale në Maqedoni
Digjet tërësisht një veturë prapa qendrës tregtare “Tri biseri” 
veturaBiseri.jpg

Shkup, 16 maj- Vetura e tipit Mercedes mbrëmë në orët e vonshme në Aerodrom të Shkupit është përfshirë nga flaka. 

Vetura "Mercedes" ka qenë e parkuar në afërsi të resotrantit "Çallgija". Flaka që për një kohë të shkurtër përfshiu gjithë veturën, gjithashtu ka kapluar edhe një pjesë të një kombi që ishte e parkuar në afërsi të veturës Jeep, transmeton Zhurnal. 

Vetura dhe kombi kanë pësuar dëme të mëdha materiale. Inspektim në vendin e ngjarjse kanë kryer ekipet policore që duhet të konfirmojnë se vallë bëhet fjalë për ndonjë zjarr të planifikuar më paraprakisht ose për ndonjë defeket të mëparshëm, transmeton Zhurnal. 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.05.2017, 11:46  | L.E. | 1,031 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Ra bora e parë në Maqedoni
Kjo është bashkëshortja bukuroshe e Sinan Vllasaliut
« Analizë "BIRN" » Kryetari i Haraçinës Ajvazi "dështak", nuk ka realizuar asnjë premtim prioritar gjatë mandatit të tij
Ky është burri që po e do Adelina Tahiri (Foto)
Fetai: Politikanët në Maqedoni zëvendësojnë popullin me sekretaresha
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.