Banorët e lagjeve Dizhon dhe Xhon Kenedi, "Një Vsiar ka lind nana, të priftë e mbara"
Aleanca për Shqiptarët sot në Bogovinë themeloi degën e Asambles së Femrës
Valon Bela godet ashpër Zeqirija Ibrahimin nga Lëvizja BESA: "Zeka i Abisë. Deri dje,..
« Flet shefja e OSCE/ODIHR » Glover: Korniza zgjedhore ekziston, monitorojmë që ajo të realizohet
Gostivar, arrestohet shoferi i cili pasi goditi fëmijën 7 vjeçar tentoi të largohet
biciii.jpg

Gostivar, 16 maj- Policia arriti që pas tre ditëve të arrestoj shoferin dhe veturën me të cilën më 13 maj në lagjen Grudajci të Gostivarit, e ka goditur dhe lënduar rëndë një fëmijë të moshës 7 vjeçare, transmeton Zhurnal. 

Veturën “Opel Frontera” pa targa të regjistruara e ka drejtuar L.N. (24) i cili kishte jetuar në afërsi të lagjes Grudajci, informojnë nga SPB Tetovë. 

“Vetura e tij është gjetur mbrëmë dhe për të njejtën do të bëhet hetim por edhe prova të tjera. Pronari i veturës nuk ka poseduar asnjë dokumentacion”, thekson Marjan Josifovksi, zëdhënës në SPB Tetovë. 

Rikujtojmë se në mëngjesin e së shtunës më datë 13 maj, fëmijën 7 vjeçar duke drejtuar biçikletën e tij e ka goditur një veturë i cili i njetji pasi ka goditur fëmijën është larguar në drejtim të panjohur, transmeton Zhurnal. 

Fëmija menjëherë është dërguar në Qendrat Klinike në Shkup.  

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.05.2017, 14:59  | L.E. | 2,102 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Valon Bela godet ashpër Zeqirija Ibrahimin nga Lëvizja BESA: "Zeka i Abisë. Deri dje, argat i BDI-së
Vildane Zeneli provokon nga fitnesi, shfaqë gjoksin (Foto)
Igor Jug i kërcënohet ish kryeministrit Gruevski
Keqkuptimi fantastik i Getit dhe Marinës me dialektet do ju shkrijë së qeshuri
Gruevski intervistë në televizionin e Kosovës: Shqiptarët gabuan anën (Video)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.