Të kalojnë 100 ditët e para, pastaj të gjykojmë kabinetin e ri qeveritar, thotë Males..
Analistët të ndarë lidhur me vendimin e BESËS që mos të jetë pjesë e kabintetit qever..
Kryeparlamentari Xhaferi të martën cakton seancë për zgjedhjen e qeverisë
« Lajmi i fundit » Zhurnal ju sjell përbërjen e plotë të kabinetit të Zoran Zaev
Padi penale për personat që përdhunuan dy vajza 
vajzat_1.jpg

Kumanovë, 16 maj- Policia ka ngritur kallëzim penal për dy raste për sulm seksual në Kumanovë dhe Koçan. 

Policia e Koçanit ka ngritur padi penale kundër M.GJ. (25) nga Koçani për shkak të dyshimit për kryerje të veprës penale tentim për “përdhunim”. Siç qëndron në kumtesën e  policisë, më 13 maj rreth orës 11:00 në disa zona industriale në Koçan, duke përdor forcë fizike ka tentuar që të kryej marrëdhënie seksuale mbi K.S.(21), ku si pasojë i ka shkaktuar lëndime trupore në duar, transmeton Zhurnal. 

SPB Kumanovë, ka ngritur padi penale kundër E.M. (29) nga Kumanova për shkak të dyshimit për kryerje të veprës “përdhunim”. Rikujtojmë se më datë 21 prill të vitit 2014 rreth orës 04:40 në shtëpinë, përderisa S.S. (37) ishte duke fjetur ka ardhur i padituri ka hyrë brenda është afruar te krevati dhe ka kryer marrëdhënie seksuale mbi të njejtën, dhe me pas ia ka marrë telefonin dhe është larguar, transmeton Zhurnal. 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.05.2017, 15:39  | L.E. | 2,753 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
« Lajmi i fundit » Zhurnal ju sjell përbërjen e plotë të kabinetit të Zoran Zaev
Ermira Mehmeti: Hazbi Lika njeriu që mbajti gjallë frymën anti-VMRO në BDI
« Lajmi i fundit » Dorëhiqet sekretarja shtetërore në MPB, Sanja Dimitrievska!?
« Zhurnal mëson » LSDM amortizon votën shqiptare me një ministër pa resor, Ademi i angazhuar për zhvillim të barabartë rajonal
« Foto: » Nuk do ta besoni se me kë është i martuar “Mehmeti”
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.