"Sputnik": Negociatat për anëtarësim të Maqedonisë në NATO do të përfundojnë këtë vje..
Prokuroria kërkon burg të përjetshëm për të akuzuarit në "Lagjen e Trimave"
« Analistët për Zhurnal: » Bojkoti i BESËS sinjal negativ dhe krijon amulli në opinionin publik
Nëse miratohet ligji për gjuhët para lokaleve, a do t’i rris Zaev votat te kampi shqi..
Këto janë kandidatet femra të AAK-së për deputete
aak-2-1.jpg

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka publikuar listën e kandidatëve për deputetë të Kuvendit të Kosovës.

Më poshtë mund të lexoni listen e kandideve (femra) që synojnë për pozitën e deputetit të Kuvendit të Kosovës, shkruan Indeksonline.

1.       Time Kadriaj- Deçan

2.       Teuta Haxhiu- Gjakovë

3.       Magbule Shkodra- Gjilan

4.       Diellza Hoti- Prishtinë

5.       Burbuqe Bakija- Gjakovë

6.       Ilirjana Gafurri – Pejë

7.       Elmaze Nura – Skënderaj

8.       Arbëresha Nallbani- Pejë

9.       Valentina Bajrami- Prishtinë

10.   Zojë Lleshi- Gjakovë

11.   Xhyljeta Kuçi – Vushtrri

12.   Drita Kukaj – Pejë

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 18.05.2017, 22:23  | T.E. | 772 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
E kanë kënduar gati në çdo këngë, ky është vëllai i Motrave Mustafa (Foto)
Andrra e Lulja dalin për kafe, por me kënd?! Nuk është as Meda as Sinani (Foto)
Plagosë të ëmën në Qendër të Shkupit
Shkup, tërheq zvarrë gruan për toke, i vjedh kuletën
Aksident i tmerrshëm me motor në Hasanbeg, përfundojnë me eshtra të thyera fëmijë të moshës 13 dhe 15 vjeçare
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.