Zoti është Një, politikanë ka shumë
« ZHURNAL MËSON » BDI sot mbledh Kryesinë Qendrore në Reçicë të Vogël
« Zhurnal mëson » Lika, Osmani dhe Duraku "frontmenat" e BDI-së në Qeverinë reformatore
« Analistët për Zhurnal » "Amanetin" për gjuhën shqipe nuk do e shkele as Ahmeti, as Sela, por as Zaevi
Debat për turizëm malor dhe ekoturizëm për Maqedoninë
debat.jpg

Shkup, 18 maj- Debat me temë "Turizmi malor dhe ekoturizmi për zhvillim të qëndrueshëm për Maqedoninë" do të mbahet sot në organizim të Ambasadës së Francës dhe Institutit francez në Shkup.

Në debat do të marrin pjesë Rafael Truje, drejtor i shoqatës franceze Tetraktis, Zhilber Mantovani, zëvendës kryetar dhe themelues i shoqatës dhe Olivje Bef, ciceroni alpin i cili qëndron në Veles dhe është pronar i ueb faqes Macedonia trakking (http://www.macedonia-trekking.com/).

Përfaqësuesit e kësaj shoqate qëndrojnë në Maqedoni me qëllim të gjetjes së partneriteteve potenciale dhe bashkëpunimit rreth projekteve për zhvillim lokal, turizëm të qëndrueshëm dhe zhvillim rajonal.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 18.05.2017, 09:43  | L.E. | 649 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
« Zhurnal mëson » Lika, Osmani dhe Duraku "frontmenat" e BDI-së në Qeverinë reformatore
« Analistët për Zhurnal » "Amanetin" për gjuhën shqipe nuk do e shkele as Ahmeti, as Sela, por as Zaevi
Ikën Spasovski vjen Nikolovski, ja ndryshimet kadrovike brenda LSDM-së
« Foto: » Kështu dukej në maturë vajza e Mimoza Mustafës dhe Shkumbin Kryeziut
« Foto: » Këngëtarja që mbanë kryq e agjëron Ramazan
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.