Partitë me "alamet" aktivitete për të fituar zemrat dhe votat e qytetarëve
A do të kemi premtime marramendëse sikur gjatë fushatës të vitit 2013? Flasin analist..
Zeqerija Ibrahimi dhe 100 ditëshi i tij në parlament, mbanë gjithëçka por vetëm BESË ..
« Analizë "BIRN" » Kryetari Sadiki ka futur komunën në borxh prej afro 1 milion euro
20 mijë euro një veshje, ja këngëtarja shqiptare që i ka në trup
kengetare_1.jpg
Loading...

Që të vishesh fashion nuk nevojiten shumë para… Në fakt, e dëgjojmë shpesh të thuhet, ndërsa ekspertët pretendojnë se stili nuk ka nevojë për shpenzime.

Deri diku kjo është e vërtetë, megjithatë bukuroshet e shoëbiz nuk ia kursejnë vetes veshjet luksoze, të cilat kushtojnë mijëra euro.

Një nga rastet është edhe ai i Adelina Tahirit, e cila ndonëse duket e veshur më thjesht se zakonisht, në të vërtetë mban hiç më pak, por plot 20 mijë euro në trup.

Me këpucë 2400 euro, orë 9400 euro dhe byzylyk 10 mijë euro, Adelina tregon se në fakt nuk është e vetëdijshme për çmimet e tyre. Megjithatë, ajo tregon se pantallonat sport që mban të veshura kushtojnë vetëm 20 euro, ndërsa bluza e saj 25.

Të brendshmet? “Kushtojnë pothuajse 70 dollarë”, thotë ajo.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 19.05.2017, 10:20  | L.E. | 11,286 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Enca Haxhia në tuta të kuqe, i duket gjoksi por edhe… (FOTO)
Zijadin Sela në konventën promovuese: Ku ishin Ali Ahmeti dhe Menduh Thaçi kur u zgjodh kryetari i Parlamentit, Talat Xhaferi
Zeqerija Ibrahimi dhe 100 ditëshi i tij në parlament, mbanë gjithëçka por vetëm BESË jo?!
PDSH "dorëzohet", tërhiqet nga gara për Strugën, a do të mbështet të inkriminuarin Ramiz Merko?!
« Analizë "BIRN" » Kryetari Sadiki ka futur komunën në borxh prej afro 1 milion euro
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.