Muhamer Pajaziti: Raporti i Pribes pasqyron nevojat reale të Maqedonisë
Maqedonia dhe Shqipëria rivendosin komunikimin, në vjeshtë mbledhje e dy qeverive
« Analizë: » Si do të rrjedhin zgjedhjet lokale në komunat shqiptare?
Në këto zgjedhje nuk do të vlejë praktika për të votuar kandidatin e partisë që është..
Panair për fëmijë dhe prindër në Shkup
panair_6.jpg

Shkup, 19 maj- Panair për fëmijë dhe prindër do të mbahet prej sot deri të dielën në Shkup Siti Moll. Janë paralajmëruar aktivitete nga më të ndryshme për të gjitha moshat, e posaçërisht për më të rinjtë.

"Janë paraparë gara me shumë dhurata, lojëra ekipore, sfida, karaoke, disko për fëmijë dhe punëtori kreative. Diturinë e tyre fëmijët do të mund ta dëshmojnë në kuiz filmi me pyetje nga filmat për fëmijë ku do të ndahen bileta pa pagesë prë kinema", kumtojnë nga qendra tregtare.

Në mesin e ngjarjeve interesante është edhe gara e familjeve, ku do të garojnë familjet mes veti në kryerjen e detyrave të ndryshme. 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 19.05.2017, 09:42  | L.E. | 663 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Fatkeqësi e trishtë, gjen vdekjen një person nga Shkupi
Horror në Shkup, në pikë të ditës tentuan ta fusin 29 vjeçarin në bagazhin e veturës
"Postat e Maqedonisë" mbeten në "duartë" e BDI-së?
Shqipja? Ja si u përgjigj Dimitrov sot në Tiranë
Vajza e Safetes shkëlqen në të bardhë (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.