"Sputnik": Negociatat për anëtarësim të Maqedonisë në NATO do të përfundojnë këtë vje..
Prokuroria kërkon burg të përjetshëm për të akuzuarit në "Lagjen e Trimave"
« Analistët për Zhurnal: » Bojkoti i BESËS sinjal negativ dhe krijon amulli në opinionin publik
Nëse miratohet ligji për gjuhët para lokaleve, a do t’i rris Zaev votat te kampi shqi..
Kumanovë, tenton të therr policin
police55.jpg

Kumanovë, 8 maj- Gjatë ditës së djeshme në ora 15:35 në Kumanovë policia e Kumanovës ka asistuar një ekip mjekësor për ti dhënë ndihmë mjekësorë personit T.M. (44), me qëllim që i njejti të transferohet nga shtëpia e tij dhe të dërgohet në Repartin e Neurologjisë në Spitalin e Kumanovës, sepse ishte pacienti i tyre, transmeton Zhurnal.

Në momentin kur policët kanë arritur në shtëpinë e tij, ai i ka pritur i qetë, por kur policët i kanë thënë të shkojnë me ekipën e ndihmës mjekësore, ai nga tavolina në kuzhinë ka gjetur një thikë kuzhine dhe ka dashur që të godasë në gjoks policin. T.M. është ndalur nga një person tjetër nga ekipi policor i cili ka penguar që ta therrë kolegun e tij.  

Po ndërmirren gjitha masat për zbardhjen e plotë të rastit. 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 08.05.2017, 15:19  | L.E. | 2,614 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
E kanë kënduar gati në çdo këngë, ky është vëllai i Motrave Mustafa (Foto)
Plagosë të ëmën në Qendër të Shkupit
Andrra e Lulja dalin për kafe, por me kënd?! Nuk është as Meda as Sinani (Foto)
Shkup, tërheq zvarrë gruan për toke, i vjedh kuletën
Aksident i tmerrshëm me motor në Hasanbeg, përfundojnë me eshtra të thyera fëmijë të moshës 13 dhe 15 vjeçare
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.