Daçiq: Serbia mund të ndryshojë qëndrimin për emrin e Maqedonisë
Gruevski: Qeveria gabon nëse e ndryshon politikën tatimore
Jeremiq: Tërheqja e diplomatëve serb nga Shkupi, dilentantizëm dhe mashtrim diplomati..
« E tmerrshme » Huliganët maqedonas rrahin barbarisht Albanin, institucionet heshtin (Foto)
Ky është momenti i Luana Vjollcës! (Foto)
luuu_3.jpg
Loading...

Luana Vjollca bukuroshja nga Tirana, është nga ato femrat e ekranit tonë që pothuajse çdo ditë emri i saj është i lakuar nëpër rubrikën rozë, shkruan “Kosovarja”. 

Edhe Luana si shumica e artistëve kujdeset që të përmendet për mirë, ajo madje vishet dhe zbukurohet deri në detaje të fundit para se të hedh ndonjë foto nëpër rrjetet sociale.

Edhe foto e fundit që ajo e ka nda me ndjekësit e saj në instagram, shihet se është mjaftë e buzëqeshur.

Dhe këtë foto që do ta shihni tani, Luana e ka shoqëruar me fjalën “Moment”. 

 

Si duket këto momentet e buzëqeshura për bukuroshen Vjollca, zgjasin shumë.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 18.06.2017, 19:05  | L.E. | 35,905 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Gjuajtje me armë pranë burgut të Idrizovës, ja çfarë ndodhi
Vuçiq tregon arsyen se pse Beogradi ka tërhequr personelin diplomatik nga Shkupi
Morena do t’ju çmendë me këtë foto nga pishina (Foto)
Ramabaja: Tërheqja e diplomatëve serb nga Shkupi, pranim publik i disfatës së `27 Prillit` nga ana e Beogradit
Bigi po martohet, ja detajet!
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.