« Han në Shkup, Zaev në Beograd, mbledhja e Strumicës » Çfarë po "zihet" në kazanin e Maqedonisë?
Bexheti: Ligji i gjuhës shqipe hap pozitiv por jo përfundimtar
« Analizë » Çereki i qytetarëve të Maqedonisë janë anëtar të VMRO-së, LSDM-së dhe BDI-së
« Analizë » "Dy fytyrat e Zaevit"
Aksident i rëndë në hyrje të Haraçinës, nisen për dasmë, vdes 14 vjeçarja (Foto)
aksidentt_5.jpg

Shkup, 14 korrik- Gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një aksident i tmerrshëm në të cilën ka humbur jetën një vajzë e moshës 14 vjeçare, transmeton Zhurnal. 

Në këtë fatkeqësi komunikacioni në udhëkryqin prej rrugës rajonale Shkup - Kumanovë dhe rrugës lokale e cila çon drejt fshatit Bërnjarc, ka kanë marrë pjesë automjeti "BMW" me targa të Shkupit, drejtuar nga një banor i Haraçinës.

Vozitësi ka humbur kontrollin ndaj drejtuesit të automjetit, automjeti ka dalë në të majtë jashtë rrugës, është përplasur në saksitë e betonit dhe me atë rast është rrokullisur jashtë rrugës.

Policia nuk ka dalë ende me informacione zyrtare, por sipas informacioneve të para familja së bashku me vajzën ishin nisur për të marrë nusen. 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.07.2017, 10:30  | L.E. | 76,155 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Bekim Jashari në Zajaz: Ali vëlla, jemi në rrugë të mbarë
« Han në Shkup, Zaev në Beograd, mbledhja e Strumicës » Çfarë po "zihet" në kazanin e Maqedonisë?
4 momentet kur Nora Istrefi doli pa të brendshme (Foto)
« Analizë » Ballkani i rrezikuar nga politika ruse, Maqedonia një shtet i brishtë
« Në emisionin e rradhës në INSIDE do të ndiqni » KU ËSHTË SHTABI I XHIHADISTËVE NË MAQEDONI?
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.