Taksa radiodifuzive nuk ekziston më
« VIDEO » Politika ta zyrtarizojë shqipen edhe në të folurin e saj
Plloshtani: Të mbizotërojë një fushatë korrekte pa fjalë kërcënuese
« Koment » "Koncepti qytetarë" i Zaevit, jo i dëshmuar në vepër !
E zhdukur prej 3 muajsh, gjendet e reja nga Elbasani dhe shokon me dëshminë në polici
auto_policia-e-elbasanit_1500039157-63825301500039911.jpg

Një 26 vjeçare nga fshati Katund i ri në Elbasan, e cila rezultonte e zhdukur prej 3 muajsh është gjetur nga forcat e policisë si i është dorëzuar familjarëve.

 

Kanë qenë familjarët ata që e kanë denoncuar rastin në polici, ndërsa vetë e reja ka dëshmuar se ishte larguar me dëshirë nga shtëpia.

 

Njoftimi i policisë

 

Më datë 13.07.2017, u gjet dhe ju dorëzua familjarëve shtetësia A.A,  vjeç 26, banuese në fshatin Katundi i Ri, larguar nga banesa më datë 17.04.2017, e cila deklaron se është 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.07.2017, 16:27  | Z.H. | 7,043 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Rufi mos i trego popullit përralla me mbret, ti vet e din të vërtetën
Anketë e re e "Dimitrija Çupovski", VMRO-DPMNE bindshëm para LSDM-së, BDI e BESA të barabartë
Aksion policor, arrestohen tetë të rinj për shitje të drogës
Sheikët nga Dubai ndezin dasmën e të riut shqiptar, “e mbulojnë” në dhurata (Foto/Video)
Shkup, gjendet i vdekur një burrë 46 vjeçar
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.