Do të bëhet apo jo Parlamenti me pesë nënkryetar?
Mrekullia e votës shqiptare nga zgjedhjet parlamentare në ato lokale
Taravari: Çdo kandidaturë e LR-PDSH-së për zgjedhjet lokale do të kalojë në optikën e..
DASH kërkon nga Maqedonia të angazhohet në luftën kundër terrorizmit
Shkon në Lezhë të martojë nipin, por humbet jetën në rrethana misterioze
auto_policia-e-lezhes_1500218504-94268741500220816.jpg

Një 59-vjeçar nga Tirana u nda nga jeta ditën e sotme teksa po festonte dasmën e nipit të tij.

Shtetasi me inicialet Z.L, është dërguar i vdekur në Spitalin e Lezhës, në rrethana ende misterioze.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Informacion paraprak

Më datë 16.07.2017, në urgjencën e spitalit Lezhë,  është dërguar i vdekur shtetasi Z.L. vjeç 59, banues në Tiranë,  i cili ka qenë në Tale, në dasmën e nipit.

Punohet për sqarimin e rrethanave dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.07.2017, 18:49  | Z.H. | 756 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Aida provokon me ekspozimin e gjoksit në një dasëm në Haraçinë (Foto)
Albana Osmani tatuazh në zonën intime (Foto)
Majmuni gati t’ia heq fustanin Xhansusë (Foto)
Big Mama prezanton “burrin” e saj (Foto)
Zbulohet arsyeja pse ne jeten reale urrehen Gylseren dhe Xhihan!
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.