Do të bëhet apo jo Parlamenti me pesë nënkryetar?
Mrekullia e votës shqiptare nga zgjedhjet parlamentare në ato lokale
Taravari: Çdo kandidaturë e LR-PDSH-së për zgjedhjet lokale do të kalojë në optikën e..
DASH kërkon nga Maqedonia të angazhohet në luftën kundër terrorizmit
Një autobus në të cilin udhëtonin 36 fëmijë është përmbysur në Turqi
133296802.jpg

Një autobus në të cilin udhëtonin 36 fëmijë nga Gjeorgjia, ka pësuar aksident në Turqi. 

Incidenti ndodhi gjatë natës në rajonin e qytetit Giresun. Në aksident ka shumë të lënduar. 

Prindi i një prej fëmijëve i cili ndodhej në autobus deklaroi për televizionin  gjeorgjian se udhëtarët në autobus kanë fjetur derisa automjeti është përmbysur. 

Ai theksoi se të gjithë udhëtarët e automjetit janë lënduar dhe janë hospitalizuar në spitalin në rajon. 

Një përfaqësues i Ambasadës gjeorgjiane në Turqi deklaroi se ende nuk dihen arsyet e aksidentit.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.07.2017, 18:54  | Z.H. | 1,135 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Aida provokon me ekspozimin e gjoksit në një dasëm në Haraçinë (Foto)
Albana Osmani tatuazh në zonën intime (Foto)
Majmuni gati t’ia heq fustanin Xhansusë (Foto)
Big Mama prezanton “burrin” e saj (Foto)
Zbulohet arsyeja pse ne jeten reale urrehen Gylseren dhe Xhihan!
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.