« Raportet e mira Maqedoni - Bullgari » Bullgarët janë aleatë tradicional të shqiptarëve, Bullgaria shteti i vetëm ortodoks n..
Andov: Nuk duhet të na hutoi marrëveshja me Bullgarinë!
Maqedonia në BE e rëndësishme për shqiptarët, por jo më e rëndësishme se statusi i ty..
Xhaferi: Nëna Terezë është simbol i humanizmit, dashurisë dhe kujdesit të pakufishëm
Ia vodhën dy BMW, ofron 1 mijë € shpërblim kush i gjen (FOTO)
ballina_1500218926-9816957.jpg

Ferizaj, 16 korrik - Fjondi Çerkinit nga Ferizaj, mbrëmë në orët e vona të natës i janë vjedhur dy vetura mjaftë luksoze. Ai ka thënë se persona të panjohur kanë grabitur çelësat e veturave si dhe disa sende shtëpiake, ndërsa më pas janë larguar. Çerkini ka njoftuar në Facebook se personi që i gjen këto vetura do të shpërblehet më një mijë euro.

 

Ky është njoftimi i pronarit të veturave:

Pershendetje,

Sot jan vjedh 2 BMW rreth ores 1 te nates. Ju kisha lut nese dikush i sheh ose najsen me lajmeru policine ose me mshkru mu tek e fundit. Faleminderit krejtve.
Vendi ku ka ndodh osht Ferizaj.

Nese i gjen dikush do te shperblehet me €1000.

Numri jem i telefonit osht: 045314054
Ps. Tabelat e bmw 740d jan 645-KS-104 se kjo foto osht para se me ja ndrru tabelat.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.07.2017, 20:10  | Z.H. | 1,856 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Komuna e Çairit me thirrje publike për banorët e saj
Aksidentohet në Austri autobusi me pasagjerë nga Maqedonia, ka të vdekur 
Mbulohen Genta Ismajli dhe Shkurte Gashi, ja si po iu rri shamia (Foto)
Policia bllokon qendrën e qytetit, Borisov do të arrijë me helikopter
Komuna e Çairit fillon me rrënimin e objekteve pa leje, nuk do të lejohen uzurpime (Foto)
 

 


Loading...
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.