Ajvazi asfalton Haraçinën, banori thotë se ka paguar nga xhepi asfaltimin e rrugës
"Sputnik": Negociatat për anëtarësim të Maqedonisë në NATO do të përfundojnë këtë vje..
Prokuroria kërkon burg të përjetshëm për të akuzuarit në "Lagjen e Trimave"
« Analistët për Zhurnal: » Bojkoti i BESËS sinjal negativ dhe krijon amulli në opinionin publik
Video: Kunati e rreh barbarisht pse lindi vajzë
kunati1_1.jpg

Këto pamje tronditëse tregojnë momentin kur një grua rrihet barbarisht nga kunati i saj dhe një shoku i tij.

 

Ngjarja e rëndë është regjistruar në Indi.

 

Kunati e rrahu me shkop hokeji për shkak se 35-vjeçarja lindi vajzë.

 

Viktima quhet Meena Kashyap.

 

Mediat raportojnë se ajo u dhunua edhe për shkak të pajës.

 

Familja e saj i kishte dhënë familjes së burrit rreth 10 mijë euro për dasmën.

 

Por tashmë tradita ka ndryshuar dhe familja e burrit mund të kërkojë sërish para, sidomos kur gruaja lind fëmijë.

 

Nëse familja nuk pranon të paguajë, gruaja dhunohet.

 

Meena thotë se është dhunuar edhe në prill.

 

Dy dhunuesit janë arrestuar.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.07.2017, 11:59  | Z.H. | 4,118 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
E kanë kënduar gati në çdo këngë, ky është vëllai i Motrave Mustafa (Foto)
Plagosë të ëmën në Qendër të Shkupit
Andrra e Lulja dalin për kafe, por me kënd?! Nuk është as Meda as Sinani (Foto)
Shkup, tërheq zvarrë gruan për toke, i vjedh kuletën
“Vdes” Ingji (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.