Ajvazi asfalton Haraçinën, banori thotë se ka paguar nga xhepi asfaltimin e rrugës
"Sputnik": Negociatat për anëtarësim të Maqedonisë në NATO do të përfundojnë këtë vje..
Prokuroria kërkon burg të përjetshëm për të akuzuarit në "Lagjen e Trimave"
« Analistët për Zhurnal: » Bojkoti i BESËS sinjal negativ dhe krijon amulli në opinionin publik
Tuna e Patrisi dërgojnë Tianin në kontroll, por Tuna habit me pamjen (Foto)
tunass_2.jpg
Loading...

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu-Tuna dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha janë ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë.

Në muajin maj Tuna e Patrisi përjetuan ndjenjën më të bukur duke u bërë prindër për herë të parë të një djali të ëmbël të cilin e pagëzuan me emrin Tian.

Çifti simpatik që nga momenti kur mbajtën në duar djalin e tyre, dëshmuan se janë prindër shumë të përkushtuar.

Të dy kujdesën shumë për Tianin e vogël. Ata së fundmi kanë dërguar në kontroll Tianin .

 

Në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale, shihet doktoresha duke kontrolluar Tianin.

Mirëpo ajo që bie në sy është pamja e Tunës. Ajo nuk duket edhe aq bukur siç jeni mësuar ta shihni.

Derisa doktoresha i bën kontroll Tianit, Patrisi shihet duke përqafuar Tunën.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.07.2017, 15:52  | L.E. | 16,030 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
E kanë kënduar gati në çdo këngë, ky është vëllai i Motrave Mustafa (Foto)
Plagosë të ëmën në Qendër të Shkupit
Andrra e Lulja dalin për kafe, por me kënd?! Nuk është as Meda as Sinani (Foto)
Shkup, tërheq zvarrë gruan për toke, i vjedh kuletën
“Vdes” Ingji (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.