« Në emisionin e rradhës në INSIDE do të ndiqni » KU ËSHTË SHTABI I XHIHADISTËVE NË MAQEDONI?
« Han në Shkup, Zaev në Beograd, mbledhja e Strumicës » Çfarë po "zihet" në kazanin e Maqedonisë?
Bexheti: Ligji i gjuhës shqipe hap pozitiv por jo përfundimtar
« Analizë » Çereki i qytetarëve të Maqedonisë janë anëtar të VMRO-së, LSDM-së dhe BDI-së
Ja si e quan Stresi, Flori Mumajesin (Foto)
st_13.jpg
Loading...

Keshtu e quan Stresi, Flori Mumajesin…

Ata janë të dy të përfshirë prej vitesh në botën e muzikës.

Të dy kanë fansat e tyre dhe shpesh herë i shohim të jenë mjaft aktivë në rrjetet sociale.

Reperi Stresi kohë më parë ka shprehur mirënjohje pafund për Flori Mumajesin, për mbështetjen e dhënë.

Edhe tanimë ata po ashtu kanë po të njejtat marrëdhënie. Kjo pasi në rrjetet sociale ata shprehen mjaft të ngushtë.

Stresi ka mbështetur mikun e tij Florin nëpërmjet një postimi ku ka shpërndarë këngën e re të këtij të fundit.

Dhe në komente Flori është shprehur se i mungon dhe e ka quajtur vëlla ndërsa Stresi gjithashtu i shkruan se i mungon dhe e quan vëlla të madh.

Duket se çunat kanë një marrëdhënie të shkëlqyer përsa quajnë njëri-tjetrin me këto fjalë./intv.al/

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.07.2017, 18:46  | L.E. | 474 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
4 momentet kur Nora Istrefi doli pa të brendshme (Foto)
« Në emisionin e rradhës në INSIDE do të ndiqni » KU ËSHTË SHTABI I XHIHADISTËVE NË MAQEDONI?
Paralajmërohet shi, erë dhe borë e fuqishme ditëve në vazhdim
Kryetari i Kumanovës Dimitrievski me dy shefa kabineti, njëri shqiptarë
Video nga aksioni i mbrëmshëm i MPB dhe DAP në Tetovë, Gostivar dhe Prilep
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.