Do të bëhet apo jo Parlamenti me pesë nënkryetar?
Mrekullia e votës shqiptare nga zgjedhjet parlamentare në ato lokale
Taravari: Çdo kandidaturë e LR-PDSH-së për zgjedhjet lokale do të kalojë në optikën e..
DASH kërkon nga Maqedonia të angazhohet në luftën kundër terrorizmit
Ju njohim me vëllanë kampion të Morena Tarakut (Foto)
ju_1.jpg
Loading...

Bukuroshja Morena Taraku, që është dëshmuar edhe në muzikë, e që tashmë e ka gati projektin e ri, gjithmonë në rend të parë e vë familjen, shkruan "Kosovarja". 

Dihet lidhja e jashtëzakonshme e Morenes me të atin, e me raste ajo e ka përmendur edhe vëllanë e saj.

A e keni ditur që vëllai i Morenes quhet Premtor dhe ai është adhurues i makinave të shpejta dhe gjithashtu pjesëmarrës në gara automobilistike?

Premtor Taraku ka triumfuar së fundi në një garë automobilistike në Prizren, duke fituar vendin e parë, shkruan "Kosovarja". Ky është vëllai kampion i Morenes.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.07.2017, 21:24  | L.E. | 470 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Aida provokon me ekspozimin e gjoksit në një dasëm në Haraçinë (Foto)
Albana Osmani tatuazh në zonën intime (Foto)
Majmuni gati t’ia heq fustanin Xhansusë (Foto)
Big Mama prezanton “burrin” e saj (Foto)
Zbulohet arsyeja pse ne jeten reale urrehen Gylseren dhe Xhihan!
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.