« Han në Shkup, Zaev në Beograd, mbledhja e Strumicës » Çfarë po "zihet" në kazanin e Maqedonisë?
Bexheti: Ligji i gjuhës shqipe hap pozitiv por jo përfundimtar
« Analizë » Çereki i qytetarëve të Maqedonisë janë anëtar të VMRO-së, LSDM-së dhe BDI-së
« Analizë » "Dy fytyrat e Zaevit"
Aida Doci: "Mrrolana" i quan dy aktorët e famshëm (Foto)
aida_9.jpg
Loading...

Aida Doci është këngëtarja e famshme e emisionit ‘N’Kosovë Shoë’ e cila njihet për talentin e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo në fillim filloi të këndojë këngët e këngëtareve të tjerë në këtë emison, i cili edhe ia dha famën.

Por, Aida ka publikuar edhe këngë të veta të cilat u mirëpriten shumë nga publiku.

Aida duket se e ka shumë shok të mirë Shpetim Deskun, i cili edhe është drejtues i emisionit ‘N’Kosovë Shoë’, ku këngëtarja ka publikuar një foto në Instagram bashkë me të dhe aktorin Naser Qeli.

E mbishkrimi i Aidës të habit, ajo i quan ‘mrrolana’ këta dy. Kjo tregon që marrëdhëniet e Aidës janë shumë të mira me Shpetimin.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.07.2017, 21:27  | L.E. | 714 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
« Han në Shkup, Zaev në Beograd, mbledhja e Strumicës » Çfarë po "zihet" në kazanin e Maqedonisë?
Bekim Jashari në Zajaz: Ali vëlla, jemi në rrugë të mbarë
Eli Fara në këtë foto e le shumë mbrapa vajzën e saj Marinën! (Foto)
Kjo është reja e Ardit Gjebreas (Foto)
« Varrosen mbetjet mortore të masakrës së vitit 1913 » Ahmeti: Gjenocidi i Çubrilloviçit tentoi të shfarosë popullin shqiptarë, Lika: E kaluara e dhimbshme ka qenë e drejtë
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.