« Han në Shkup, Zaev në Beograd, mbledhja e Strumicës » Çfarë po "zihet" në kazanin e Maqedonisë?
Bexheti: Ligji i gjuhës shqipe hap pozitiv por jo përfundimtar
« Analizë » Çereki i qytetarëve të Maqedonisë janë anëtar të VMRO-së, LSDM-së dhe BDI-së
« Analizë » "Dy fytyrat e Zaevit"
Bebe Rexha në Shqipëri, jo vetëm por edhe familja e saj! Ju tregojmë arsyen (Foto/Video)
bebe_34.jpg
Loading...

Ja pse Bebe Rexha dhe familja e saj ndodhet në vendlindje…

Ajo është shprehur ngado se është shqiptare dhe për kete gjë të gjithë shqiptaret e kanë përkrahur dhe janë ndjerë krenarë për të.

Bebe Rexha tashmë është këngëtare me famë botërore dhe gjithmonë di si të jetë në qendër të vëmendjes.

Këtë herë Bebe ka lajmëruar nëpërmjet disa videove të postuara në Insta Story se po vjen në Shqipëri.

Por ajo nuk eshte vetëm, pasi edhe familja e saj ndodhet në Shqiperi dhe duhet thënë se ata kanë mbërritur më para në Shqipëri. intv.al mëson se ata ndodhen në Shqipëri pasi kanë dasmën e një të afërmi të tyre dhe këtë gjë e shohim nëpërmjet fotove ku ndodhet mami i Bebes, vëllai i saj Florenti si dhe kushërira e saj, Shadije gjithashtu edhe një ndër mikeshat më të ngushta te Bebes.

Ata shihen te lumtur duke festuar si dhe sot ju eshte bashkuar edhe Bebe, e cila ka ardhur me helicopter dhe bashke me te eshte edhe vajza e madhe e Ilir Metes, Bora Metaj./intv.al/

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.07.2017, 21:35  | L.E. | 1,303 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
« Han në Shkup, Zaev në Beograd, mbledhja e Strumicës » Çfarë po "zihet" në kazanin e Maqedonisë?
Bekim Jashari në Zajaz: Ali vëlla, jemi në rrugë të mbarë
Eli Fara në këtë foto e le shumë mbrapa vajzën e saj Marinën! (Foto)
Kjo është reja e Ardit Gjebreas (Foto)
« Varrosen mbetjet mortore të masakrës së vitit 1913 » Ahmeti: Gjenocidi i Çubrilloviçit tentoi të shfarosë popullin shqiptarë, Lika: E kaluara e dhimbshme ka qenë e drejtë
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.