Aeroporti "Aleksandri i madh" pas zgjedhjeve do të bëhet Nënë Tereza?! (Video)
« Agjencia e Lajmeve Zhurnal, rikthen ZhurnalTV-në » Armend Ramadani - 15 Years anniversary (Video)
Këshilli gjyqësor, pa qëndrim për kritikat e Pribesë
Arifi përuron urën në f.Poroj
Shkup, gjendet i vdekur në banesën e tij 
shkup_6.jpg

 

Shkup, 5 korrik- Një person pa shenja jete është gjetur në banesën e tij në rrugën "Arihtekt Nikolla Dubroviq" në Shkup, transmeton Zhurnal. 

Siç informojnë nga MPB, personi me iniciale T.Ç. mbrëmë rreth orës 00:30 ka denoncuar rastin se në banesën e fqinjit të tyre është përhapur një erë e pakëndshme dhe më pas kanë vërejtur se brenda aparatamentit gjendet fqinji i tyre pa shenja jete i cili kishte jetuar i vetëm. 

Në vendin e ngjarjes është thirrur vllau i tij. Identiteti i viktimës është identifikuar, bëhet fjalë për personin me iniciale K.A. (61), trupi i të cilit ishte në fazë të dekompozimit. 

Me urdhër të prokurorit publik, trupi i pajetë i është dorëzuar Institutit për mjeksi ligjore për autopsi, transmeton Zhurnal. 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 05.07.2017, 13:15  | L.E. | 2,568 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Kush nga liderët pas zgjedhjeve lokale do të shkoj në histori (VIDEO) ?
« TRONDITËSE » Nuk kanë të ndalur hetimet ndaj Ramiz Merkos për keqpërdorim detyre, "ka abuzuar me 6 milion euro", akuzon Miloshoski
Bie nga çatia e shtëpisë, gjen vdekjen një person nga Tetova
Shoqet e ngushta Feridja dhe Kaderi ja çfarë bëjnë kur dalin për kafe (Foto)
Kështu dukeshin “Vjollcat” 15 vite më parë! (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.