Replikat dhe kundër-replikat e VMRO-DPMNE-së, strategji e mirëkoordinuar
BESA e LR-PDSH për Zhurnal tregojnë se kur do t'i publikojnë kandidatët për kryekomun..
« Analizë: » Leksione politike nga mbretëria e kafshëve
« KF Shkëndija me pres-konferencë » Nuk kemi ardhur këtu me flamur të bardhë
I dashuri i Feridës është aktori famshëm turk, me moshë edhe një herë më të madhe se ajo (Foto)
feride_7.jpg
Loading...

Me rolin e saj të Feridës nga seriali ‘Beni Affet’ ia rrëmbeu zemrat të gjithë shikuesve të këtij seriali, përcjell ORAinfo.

Në sytë e publikut është mësuar të shihet si çift me kolegun e saj që e ndan rolin kryesor.

Por, në realitet Seyma Korkmaz është përfolur për lidhjen e saj me aktorin Cuneyt Mete.

Janë zënë shpesh bashkë nga mediat turke, e kjo lidhje mes dy aktorëve të famshëm u komentua aq shumë nga publiku turk.

Por kjo lidhje nuk përfolet vetëm për shkak të famës së tyre. Diferenca e moshës është edhe një tjetër arsye për t’u përfolur.

Seyma Korkmaz është 28 vjeçare, ndërsa Cuneyt është 47 vjeçar.

19 vjet diferencë mes çiftit, por për ta nuk është me rëndësi, pavarësisht mediave.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.08.2017, 18:48  | L.E. | 1,657 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Zaev si asnjë kryeministër më parë, ja çfarë i kërkon kryeparlamentarit Xhaferi
Çka na duhen këto sherrnaja
Komisioni i Antikorupsionit ka dërguar mendim deri në Kuvend në lidhje me shkarkimin e Zvërlevskit
BESA e LR-PDSH për Zhurnal tregojnë se kur do t'i publikojnë kandidatët për kryekomunarë
Kush është deputeti me 56 shtëpi, dyqane e pika karburantesh
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.