« Zhurnal mëson » Bashkim Bakiu kandidat i mundshëm për komunen e Sarajit nga Lëvizja Besa
« Kastriot Rexhepi për Zhurnal » Lajmi i liferuar në disa media me tendencë vetëm për të dëmtuar imazhin tim personal
FOL.mk: “Vlon” në Gostivar, edhe një kandidaturë e re sfidon Nevzat Bejtën
« Zhurnal mëson » BDI në Çair anketon tre kandidat, ja cilët janë ato
Pas Noizy-t një tjetër mik i kthen shpinën Encës? Reagon këngëtarja (Foto)
no_6.jpg
Loading...

Enca është duke shijuar në maksimum suksesin e këngës ‘Ciao’ në të cilën siç e dimë ajo ka përfshirë miqtë e saj më të mirë duke e kthyer klipin e këngës në një copëz realiteti për të cilën ajo nuk ngurron të flasë me mjaft krenari.

Por gjërat duket se kanë ndryshuar dhe dikush e ka lënduar. Pas sherrit virtual me Noizy-n, ish mikun e saj më të mirë, Enca është zhgënjyer sërish. Në Instastory, gjatë natës ajo ka vendosur të fotografojë hënën e të shkruajë disa fjalë.

“Zot më mbro nga miqtë, se nga armiqtë mbrohem vetë” – ka rrëfyer ajo duke na kuriozuar të gjithëve.

Ore, mos padashje e ‘kapi syri i keq’ Encën duke u shfaqur kudo me miqtë e saj? Sidoqoftë shoresojmë që gjërat të rregullohen. /Blitz.al/

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.08.2017, 10:18  | L.E. | 635 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
« Kastriot Rexhepi për Zhurnal » Lajmi i liferuar në disa media me tendencë vetëm për të dëmtuar imazhin tim personal
Abdylmenaf Bexheti i përgjigjet islamofobit Kastriot Myftaraj
Kolona të gjata në kufinin Bellanoc-Stançiq
Myftaraj, mbeturinë ruso-kineze
Thaçi në Tetovë: Situata e shqiptarëve në Maqedonisë do të ndryshojë kur PDSH-ja do të vij në pushtet
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.