Para lokaleve partitë politike të ulen në tryezë të përbashkët dhe të zotohen për zgj..
Aeroporti "Aleksandri i madh" pas zgjedhjeve do të bëhet Nënë Tereza?! (Video)
« Agjencia e Lajmeve Zhurnal, rikthen ZhurnalTV-në » Armend Ramadani - 15 Years anniversary (Video)
Këshilli gjyqësor, pa qëndrim për kritikat e Pribesë
Joao Mario: Skuadër me identitet, duam të përfundojmë në top katërshe
JoaoMarioFCInternazionalevACFFiorentinalxeSV4S4toVx-e1503308703881-780x439.jpg

Mesfushori i Interit, Joao Mario, ka folur pas fitores ndaj Fiorentinas me rezultat 3-0.

Portugezi bëri një paraqitje të mirë, po ajo që e gëzon më shumë është dëshira ekipore për të fituar.

“Jam futur për të ndihmuar skuadrën dhe jam i kënaqur. Kemi filluar mirë, kemi një skuadër me identitet dhe që dëshiron të luajë”.

“E kemi treguar në fushë atë që kemi praktikuar gjatë mesjavës”.

“Dua të mësoj ende dhe kështu ekzekutoj sa më mirë urdhrat që më jep trajneri. Në krahasim me vitin e kaluar ndihemi më mirë, por do shohim”.

“Duam të përfundojmë në top katërshe, është e vështirë, por ne do luftojmë deri në fund”, ka thënë Joao Mario.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 21.08.2017, 13:28  | Xh.I. | 262 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
« TRONDITËSE » Nuk kanë të ndalur hetimet ndaj Ramiz Merkos për keqpërdorim detyre, "ka abuzuar me 6 milion euro", akuzon Miloshoski
Bie nga çatia e shtëpisë, gjen vdekjen një person nga Tetova
« Agjencia e Lajmeve Zhurnal, rikthen ZhurnalTV-në » Armend Ramadani - 15 Years anniversary (Video)
Arrestohet Igor Jug, njëri prej dhunuesve në natën e 27 prillit në Kuvend
Refiqe Tërnava nuse, ky është bashkëshorti i saj (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.