Partitë me "alamet" aktivitete për të fituar zemrat dhe votat e qytetarëve
A do të kemi premtime marramendëse sikur gjatë fushatës të vitit 2013? Flasin analist..
Zeqerija Ibrahimi dhe 100 ditëshi i tij në parlament, mbanë gjithëçka por vetëm BESË ..
« Analizë "BIRN" » Kryetari Sadiki ka futur komunën në borxh prej afro 1 milion euro
Dy persona e kanë humbur jetën në një aksident rrugor në rrugën Shtip-Radovish (PLT)
133823701.jpg

Shtip, 21 gusht - Dy persona e kanë humbur jetën, ndërsa dy janë lënduar më rëndë është bilanci nga aksidenti rrugor që ka ndodhur në dalje të fshatit të Shtipit, Lakavica në rrugën magjistrale Shtip-Radovish.

Zëdhënësja e SPB Shtip, Gordana Panajotova pas ekspertizës së kryer, tha se sot në mëngjes në orën 6/40 minuta një automobil i markës "Folksvagen Sharan" nga arsye të panjohura deri më tani ka dalë nga korsia. Automjetin e ka drejtuar shoferi 41 vjeçar, i cili ka transportuar edhe tre udhëtarë të tjerë.

"Në vendin e ngjarjes, jetën e kanë humbur dy bashkudhëtarët e automjetit, të moshës prej 55 dhe 50 vjeçare që të dy nga fshati Radibush, Kriva Pallanka", thotë Panajotova.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 21.08.2017, 18:22  | T.E. | 801 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Zijadin Sela në konventën promovuese: Ku ishin Ali Ahmeti dhe Menduh Thaçi kur u zgjodh kryetari i Parlamentit, Talat Xhaferi
Enca Haxhia në tuta të kuqe, i duket gjoksi por edhe… (FOTO)
PDSH "dorëzohet", tërhiqet nga gara për Strugën, a do të mbështet të inkriminuarin Ramiz Merko?!
Zeqerija Ibrahimi dhe 100 ditëshi i tij në parlament, mbanë gjithëçka por vetëm BESË jo?!
« Analizë "BIRN" » Kryetari Sadiki ka futur komunën në borxh prej afro 1 milion euro
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.