« Analizë "BIRN" » Kreu i Sarajit Murati në mungesë të projekteve ideore ka humbur 1.5 milion euro për i..
Para lokaleve partitë politike të ulen në tryezë të përbashkët dhe të zotohen për zgj..
Aeroporti "Aleksandri i madh" pas zgjedhjeve do të bëhet Nënë Tereza?! (Video)
« Agjencia e Lajmeve Zhurnal, rikthen ZhurnalTV-në » Armend Ramadani - 15 Years anniversary (Video)
Dhjetë aksidente dje në Shkup, të lënduar shtatë persona
133776584-137237.jpg

Shkup, 31 gusht - Shtatë persona janë lënduar lehtë në gjashtë nga dhjetë aksidentet e ndodhura dje në Shkup, ndërkohë që katër aksidente tjera janë vetëm me dëme materiale, transmeton Zhurnal.mk

Gjatë ditës së kaluar policia ka zbuluar dhe sanksionuar një numër të madh që kanë thyer rregullat mes të cilëve dhe dy shofer nën ndikim të alkoolit, 13 prej të cilëve nuk kanë respektuar shpejtësinë, 13 pa leje vozitje, 6 që nuk kanë përdorur sigurim ose telefon celular dhe 56 të tjerë për parkim të gabuar të makinës.

Janë sanksionuar edhe 23 këmbësorë dhe katër vozitës të motorcikletave. Nga SPB Shkup informojnë se sot do të mbahen edhe ligjërata të komunikacionit me pjesëmarës në komunikacion.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 31.08.2017, 19:41  | T.E. | 392 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
« TRONDITËSE » Nuk kanë të ndalur hetimet ndaj Ramiz Merkos për keqpërdorim detyre, "ka abuzuar me 6 milion euro", akuzon Miloshoski
Bie nga çatia e shtëpisë, gjen vdekjen një person nga Tetova
« Agjencia e Lajmeve Zhurnal, rikthen ZhurnalTV-në » Armend Ramadani - 15 Years anniversary (Video)
Arrestohet Igor Jug, njëri prej dhunuesve në natën e 27 prillit në Kuvend
Refiqe Tërnava nuse, ky është bashkëshorti i saj (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.