« Han në Shkup, Zaev në Beograd, mbledhja e Strumicës » Çfarë po "zihet" në kazanin e Maqedonisë?
Bexheti: Ligji i gjuhës shqipe hap pozitiv por jo përfundimtar
« Analizë » Çereki i qytetarëve të Maqedonisë janë anëtar të VMRO-së, LSDM-së dhe BDI-së
« Analizë » "Dy fytyrat e Zaevit"
Kemi harruar disfatën nga Barç
auto_Silva1505206950.jpg

Kapiteni i Paris Saint-Germainit, Thiago Silva thotë se klubi i tij e ka harruar humbjen turpëruese 6-1 kundër Barcelonës në Ligën e Kampionëve, transmeton zeri.info

 

Të drejtuarit e Unai Emery ishin eliminuar nga 1/16-ta e finales pas disfatës në ndeshjen kthyese në “Camp Nou” edhe pse kishin avantazh të thellë prej 4-0 nga ndeshja e parë.

 

“Ne tashmë e kemi harruar Barcelonën. Tani është një tjetër vit në Ligën e Kampionëve, diçka më ndryshe. Ne jemi të gatshëm për ta filluar mbarë. Ne të gjithë e dimë se ky kompeticion është shumë special. Ne jemi shumë të motivuar që të fillojmë mirë”, deklaroi qendërmbrojtësi.

 

 

Klubi parisien është përforcuar shumë që prej humbjes nga Barcelona. Gjigandi francez ka transferuar Neymarin për një shumë rekorde prej 222 milionë eurosh dhe Kylian Mbappen./Zëri

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.09.2017, 11:03  | Z.H. | 441 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Bekim Jashari në Zajaz: Ali vëlla, jemi në rrugë të mbarë
« Han në Shkup, Zaev në Beograd, mbledhja e Strumicës » Çfarë po "zihet" në kazanin e Maqedonisë?
4 momentet kur Nora Istrefi doli pa të brendshme (Foto)
« Analizë » Ballkani i rrezikuar nga politika ruse, Maqedonia një shtet i brishtë
« Në emisionin e rradhës në INSIDE do të ndiqni » KU ËSHTË SHTABI I XHIHADISTËVE NË MAQEDONI?
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.