Banorët e lagjeve Dizhon dhe Xhon Kenedi, "Një Vsiar ka lind nana, të priftë e mbara"
Aleanca për Shqiptarët sot në Bogovinë themeloi degën e Asambles së Femrës
Valon Bela godet ashpër Zeqirija Ibrahimin nga Lëvizja BESA: "Zeka i Abisë. Deri dje,..
« Flet shefja e OSCE/ODIHR » Glover: Korniza zgjedhore ekziston, monitorojmë që ajo të realizohet
“I lumtur me VAR, po i shohim penalltitë kundër Juventusit që nuk i kemi parë më herët”
fuorigiocogenoa-kCYD-U2201087146506LE-620x349Gazzetta-Web_articolo-780x439.jpg

Presidenti i Udineses, Giampaolo Pozzo, ka thënë me sarkazëm se VAR është pozitiv për shkak të penalltive kundër Juventusit që nuk i kishin parë më herët.

VAR (asistentët e videos) kanë bërë një debutim të përzier në Serie A, por Pozzo ka ndarë mendimin e tij që është pozitiv për këtë sistem.

“VAR duhet të përpunohet, por unë jam i kënaqur me të”.

“Ajo që është parë deri më tani ka qenë pozitive, si dënimet kundër Juventusit që nuk i kanë parë”.

“Është diçka që na siguron dhe na qetëson. Unë kam pasur 33 vite të vështira, por tani ndihem i sigurt … “, ka thënë Pozzo.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.09.2017, 11:59  | Xh.I. | 310 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Valon Bela godet ashpër Zeqirija Ibrahimin nga Lëvizja BESA: "Zeka i Abisë. Deri dje, argat i BDI-së
Vildane Zeneli provokon nga fitnesi, shfaqë gjoksin (Foto)
Gruevski intervistë në televizionin e Kosovës: Shqiptarët gabuan anën (Video)
Igor Jug i kërcënohet ish kryeministrit Gruevski
Keqkuptimi fantastik i Getit dhe Marinës me dialektet do ju shkrijë së qeshuri
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.