Banorët e lagjeve Dizhon dhe Xhon Kenedi, "Një Vsiar ka lind nana, të priftë e mbara"
Aleanca për Shqiptarët sot në Bogovinë themeloi degën e Asambles së Femrës
Valon Bela godet ashpër Zeqirija Ibrahimin nga Lëvizja BESA: "Zeka i Abisë. Deri dje,..
« Flet shefja e OSCE/ODIHR » Glover: Korniza zgjedhore ekziston, monitorojmë që ajo të realizohet
Bashkëshorti e lë vetëm Emina Çunmulajn në këtë ditë të veçantë për të (Foto)
eminaaa_5.jpg
Loading...

E thjeshtë e ëmbël, në çdo paraqitje të saj, e mos të flasim për përditshmëri, shkruan Kosovarja. 

Bëhet fjalë për modelen e njohur Emina Çunmulaj, e cila ishte temë kryesore e medieve jo shumë ditë më parë, falë bamirësisë që nuk hezitoi ta ndajë përmes rrjeteve sociale.

Vizita që i bëri vendit të saj të lindjes, e bëri të frymojë edhe njëherë si një shqiptare e vërtetë, gjë që nuk ka rreshtur së shfaquri plot krenari, kudo e në çdo paraqitje të saj prej modeleje.

Tashmë që është nënë e një vajze, Emina ka deklaruar se është më pak aktive në këtë drejtim, por që mbështetja e fuqishme për të mos ndaluar asnjëherë, është bashkëshorti i saj. Bile, imazhet familjare, tash e sa kohë, janë bërë primare për modelen, aq sa para pak çatesh ka publikuar një imazh mjaft të ëmbël me vajzën e saj, e si duket ditëlindjen e saj po e zbukuron pikërisht ajo.

E në sy bie edhe kësaj radhe, fytyra e pagrimuar e Eminës, që vërtetë është për t’u lakmuar nga të gjitha femrat.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.09.2017, 09:31  | L.E. | 1,288 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Valon Bela godet ashpër Zeqirija Ibrahimin nga Lëvizja BESA: "Zeka i Abisë. Deri dje, argat i BDI-së
Vildane Zeneli provokon nga fitnesi, shfaqë gjoksin (Foto)
Gruevski intervistë në televizionin e Kosovës: Shqiptarët gabuan anën (Video)
Igor Jug i kërcënohet ish kryeministrit Gruevski
Keqkuptimi fantastik i Getit dhe Marinës me dialektet do ju shkrijë së qeshuri
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.