Banorët e lagjeve Dizhon dhe Xhon Kenedi, "Një Vsiar ka lind nana, të priftë e mbara"
Aleanca për Shqiptarët sot në Bogovinë themeloi degën e Asambles së Femrës
Valon Bela godet ashpër Zeqirija Ibrahimin nga Lëvizja BESA: "Zeka i Abisë. Deri dje,..
« Flet shefja e OSCE/ODIHR » Glover: Korniza zgjedhore ekziston, monitorojmë që ajo të realizohet
Allegri: Bëmë ndeshje të mirë, u dënuam 30 sekonda pa u mbyllur pjesa e parë
DJjcUIoXUAIwlxQ-780x439.jpg

Max Allegri ka folur pas humbjes kundër Barcelonës me rezultat 3-0.

Blaugranat shënuan tri herë, me Leo Messi dy herë dhe një herë me Ivan Rakiticin.

“Djelmoshat bën ndeshje të mirë, por kur ke rast duhet të shënosh. U dënuam në fund, 30 sekonda pa u mbyllur pjesa e parë. Duhet të qëndronim më aftër Messit që të bënim faul”.

“Pas pjesës së parë kishim një rast shumë të mirë me Paulo Dybala, por ku u hapëm Barcelona u bë e frikshme”.

“Këto ndeshje duhet planifikuar me mendje. Ne golin e parë dhe të tretë i morën nga kundërsulmi, kur provonim të dilnim”, ka thënë Allegri. /Telegrafi/  

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.09.2017, 09:08  | Xh.I. | 455 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Valon Bela godet ashpër Zeqirija Ibrahimin nga Lëvizja BESA: "Zeka i Abisë. Deri dje, argat i BDI-së
Vildane Zeneli provokon nga fitnesi, shfaqë gjoksin (Foto)
Gruevski intervistë në televizionin e Kosovës: Shqiptarët gabuan anën (Video)
Igor Jug i kërcënohet ish kryeministrit Gruevski
Keqkuptimi fantastik i Getit dhe Marinës me dialektet do ju shkrijë së qeshuri
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.