« INSIDE » Shteti pa mekanizma për mbrojtje nga kriminaliteti në rrjetet sociale!?
« Analizë » Opozita e shqiptare "flet" vetëm me heshtje?!
Zaev: Nuk do ketë rekonstruim të qeverisë
Shkupi thyen rekordin për ndotjen e ajrit
Trup i një gruaje të pajetë është gjetur në një rrugë të Gostivarit
133851945.jpg

Gostivar, 17 shtator - Një trup i pajetë, i një gruaje identiteti i së cilës ende nuk dihet është gjetur në një nga rrugët e Gostivarit.

 

Sipas Ministrisë së Brendshme, rasti në fjalë është paraqitur në çastin kur një kalimtar i rastit ka vënë re trupin e pajetë se si qëndron në një cep të rrugës "Ivo Lola Ribar".

 

Në vendngjarje menjëherë ka dalë prokurori publik, me çka po punohet në zbardhjen e plotë të rastit.

Njohuritë e para  për rastin janë se vdekja ka ndodhur për pasojë të dhunës. Informacione më të sakta paralajmërohen pas përfundimit të ekspertizës nga ana e prokurorit publik.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.09.2017, 13:47  | T.E. | 1,328 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Kryeparlamentari Xhaferi dhe zv.kryeministri Angjushev kryesojnë delegacioni në varrimin e mbretit rumun Mihai i Parë
Projekti ideor i Universitetit "Nënë Tereza" jo 1 milion euro, por 10 mijë euro (Dokument)
Qeveria, Ministria e Shëndetësisë në duart e LSDM-së
Djali më i madh i ish-kryeminsitrit turk është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij
Kryetarët e këshillave komunal kanë bllokuar rekonstruimin e Qeverisë
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.