Shilegov e Ganiu, targetojnë pikat se ku do të punohet së pari në Çair
« Zhurnal mëson » Në Strugë janë shitur letërnjoftime për votimet e 15 Tetorit, priten arrestime në Str..
Bexheti: Pa ASH-në, Qeveria Zaev nuk mund të jetë as reformatore e as evropiane
« Raporti i partive » Kush sa para harxhoi në pjesën e dytë të fushatës zgjedhore
Atletico Madrid me ofertë të jashtëzakonshme për Costën, Chelsea do të dorëzohet në janar
diego-costa-1-780x439_2.jpg

Atletico Madridi do të bëjë ofertë prej 65 milionë euro për ta sjell nga Chelsea, sulmuesin Diego Costa.

 

Costa është kthyer te Chelsea, por që nuk i lejohet të bëjë stërvitje me ekipin e parë.

 

Lojtari nuk është në planet e Antonio Contes, ndërsa e ka humbur edhe vendin në Kombëtaren spanjolle shkaku i mungesës.

 

 

Ai vazhdon ta kërkojë kthimin në klubin ku i bë i famshëm, Atletico Madridi.

 

Atletico do të bëjë ofertë prej 55 milionë eurove dhe 10 milionë euro të tjera në formë bonusi, shkruan Marca.

 

 

Kjo ofertë me gjasë të madhe do të pranohet nga Chelsea që e dëshiron me çdo kush shitjen e lojtarit.

Costa sezonin e shkuar ishte ndër më të merituarit që Chelsea u shpall kampion duke shënuar 20 gola në kampionat.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 19.09.2017, 09:02  | Xh.I. | 548 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
PDSH-ja do të votojnë Arifin në Tetovë, kurse BDI-ja do ta mbështesë kandidatin e tyre në Studeniçan
« Koment » Nëse Sela ballafaqohet me BDI dhe LSDM në Strugë, a ka kuptim koalicioni qeveritar?!
« Analizë në "Inside" » Nuk është e sigurt që Ibrahimi mund t'i ketë votat e rrethit të parë
LSDM do ta mbështesë BDI-në në Strugë, Tetovë dhe Gostivar?
Aksident i rëndë në Maqedoni, trupi i viktimës ngel në veturë (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.