Shilegov e Ganiu, targetojnë pikat se ku do të punohet së pari në Çair
« Zhurnal mëson » Në Strugë janë shitur letërnjoftime për votimet e 15 Tetorit, priten arrestime në Str..
Bexheti: Pa ASH-në, Qeveria Zaev nuk mund të jetë as reformatore e as evropiane
« Raporti i partive » Kush sa para harxhoi në pjesën e dytë të fushatës zgjedhore
Aston Martin V8 Vantage spiunohet gjatë testimit (Foto)
aston_15.jpg

Aston Martin V8 Vantage është spiunuar jashtë linjës së prodhimit në pistën e Nurburgrung para lansimit, që do të bëhet në vitin e ardhshëm.

Vetura super sportive e Aston Martin, e fotografuar është shumë mirë e kamufluar, pasi shumë pak detaje të tij mund të vërehen, transmeton koha.net.

Nga para duket e inspiruar nga modeli DB11, me një grilë të madh, por shefi Andy Palmer ka premtuar për një dizajn me shumë risi.

Vantage do të dal në shitje gjatë vitit të ardhshëm, ndërsa është ndërtuar në bashkëpunim me kompaninë prind të saj e të Mercedes Benz-it, Daimler.

Më shumë detaje rreth tij ende nuk janë zbuluar, por që pritet të ketë motorin 4.0 litërsh i cili do të prodhoj më shumë se 450 kuaj fuqi e që do ta bëjë këtë veturë që shpejtësinë nga 0 në 100 kilometra në orë ta arrij për rreth 4 sekonda.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.09.2017, 10:23  | L.E. | 370 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
PDSH-ja do të votojnë Arifin në Tetovë, kurse BDI-ja do ta mbështesë kandidatin e tyre në Studeniçan
« Koment » Nëse Sela ballafaqohet me BDI dhe LSDM në Strugë, a ka kuptim koalicioni qeveritar?!
« Analizë në "Inside" » Nuk është e sigurt që Ibrahimi mund t'i ketë votat e rrethit të parë
LSDM do ta mbështesë BDI-në në Strugë, Tetovë dhe Gostivar?
Aksident i rëndë në Maqedoni, trupi i viktimës ngel në veturë (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.